Jelenlegi hely

Karácsonyi Cipősdoboz Akció

Békéscsabán is indul karácsonyi cipősdoboz akció. Tégy boldoggá egy nehéz sorsú gyermeket! 

Az ajándék összeállításánál tartsd be az alábbi lépéseket, hogy ne okozz csalódást:

1. Keress egy üres cipősdobozt, ami jó állapotú.
2. Találd ki, hogy kisfiút vagy kislányt szeretnél megajándékozni, és hogy hány éves gyermeket.
3. Töltsd meg a cipősdobozt a korosztálynak megfelelő ajándékokkal: játékkal, tartós édességgel, írószerekkel.
4. Az elkészült dobozt csomagold be szépen, és kívül feliratozd: lány/fiú, életkor.

Az ajándékozás élménye a Tied!

A cipősdobozokat 2015. december 19-ig várják a Körösök Völgye Látogatóközpontban, a Széchenyi ligetben a Békés Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház szervezésében.

Ha kárpátaljai nehéz sorsú gyermekeknek szánod a csomagot, akkor a Karácsonyi Angyalok gyűjtik 2015. december 10-ig a Mandala Szépségszalonban a Luther utca 7.-ben, a Vár-Játék Boltban az Univerzál Áruházban, a Gyorsnyomdában a Csaba Centerben és a Kontaktpont Irodán a Szt. István tér 8. szám alatt.

 

 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére