Jelenlegi hely

Bacsó utcai Óvoda - Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda - Szarvas

Cím: 5540, Szarvas Bacsó B. u. 13.
Tel: +36 66 312-946
Email: benka@lutheran.hu

Web: http://www.benka.hu

NYÍLT NAP:

2016. február 20. 9.30-11.00 Óvodás leszek! játszóház
2016. március 19. 9.30-11.00 Óvodás leszek! játszóház
2016. április 1. 16.30-18.00 Óvodás leszek! játszóház

A Csabaimami 2015/16. évi "A mi óvodánk" című pályázatában szülők osztották meg gyermekük óvodájával kapcsolatos tapasztalataikat. Erről az óvodáról az alábbiakat írták:

Hozzászólások

A  Csabaimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Szeretetteljes, gondoskodó légkörben, zöldövezetben, fantasztikus óvó- és dajka nénik keze alatt cseperdenek gyerkőceink. Számomra a tökéletes óvoda megtestesítője a Mi Ovink!!!

Az óvó- és dajka nénik kedvesek, közvetlenek, az óvodában mindig családias légkör fogad. Minden problémában, mellyel hozzájuk fordulok, maximálisan próbálnak segíteni. Jó hogy ennek a közösségnek a részei lehetünk.

Gyermekközpontú, barátságos légkör fogad bennünket nap mint nap. Szeretjük a családias hangulatot, az óvó-és dajkanénik kedvességét és  hozzáértését, ill. a nagy udvart :-)

Családias hangulatú óvoda, ahol az óvó- és dajka nénik a gyerkőcök igényeit szem előtt tartva nevelik-gondozzák őket. A gyerekek nagy örömére hatalmas udvar várja őket nap mint nap, folyamatosan megújuló játékokkkal és szerető nevelőkkel. Nagy öröm számomra, hogy gyermekeim itt cseperednek.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére