Jelenlegi hely

1.sz. Mackó-Kuckó Óvoda

Cím: 5600, Békéscsaba, Orosházi út 56-58.
Tel: (66) 453-464
E-mail: mackokuckoovi@t-online.hu

Web: www.macko-kuckoovi.hu

NYÍLT NAP/HÉT:

2016. március 21. naptól március 25. napig. 9.00-11.30-ig

BEIRATKOZÁS:

Központi beiratkozási regisztráció: 
Helye: Csabagyöngye Kulturális Központ
Időpontja: 2016. április 11-13.

Intézményi beiratkozás ezt követően május elején.

A Csabaimami 2015/16. évi "A mi óvodánk" című pályázatában szülők osztották meg gyermekük óvodájával kapcsolatos tapasztalataikat. Erről az óvodáról az alábbiakat írták:
 

Hozzászólások

A  Csabaimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Azét mert a gyermekünk jól érzi magát illetve maximálisan megkapja a fejlődéséhez szükséges impulzusokat.

Azért szeretem, mert a kisfiam nagyon szeret járni, szereti az óvónéniket, a társait. Megtanítják egészségesen szocializálódni, hogy milyen közösségben, nem önző módon élni, hanem az EGYÜTT A LÉNYEG. Élvezettel mondja itthon a mondókákat és meséli mit tanult aznap.

Nagy szaktudású, tapasztalt óvónők végzik alapos munkájukat. A művészeti program sok felkészülést, kreativitást igényel tőlük, miközben személyre szabottan foglalkoznak a gyerekekkel. A gyerekek szeretnek ide járni, sok színes programban vesznek részt.

Nagyon elégedett vagyok az óvónénik, dajkanéni szakképzettségével.

Folyamatosan fejlesztik magukat, a gyermekek érdekeit nézik.

Csodálatos az udvar, amit mindig újítanak.

A kislányom imád ebbe az oviba járni.

Hagyományőrző, csak ajánlani tudom!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére