Jelenlegi hely

Új energiasorozatunk Csillával: töltődj velünk Te is!

Az idei tavasz sok váratlan fordulatban bővelkedett, ami nem igazán töltötte- inkább tovább merítette az energiaraktáraink. S ha fogytán az energiánk, akkor fáradtnak, ingerültnek érezzük magunkat. Nehezen toleráljuk a családtagjainkat, környezetünket és főleg magunkat. De itt vagyunk, hogy segítsünk! Tarts velünk, mert bármi is a terved, egy dologra mindenképp szükséged van: energiára!

Úgy érezhetjük, hogy elhatalmasodnak rajtunk az elvárások, nem bírjuk cipelni a napi robot terheit. Elveszünk az életünkben. Magunkra már nem is jut idő…

A háttérben az energiahiány áll.

Biztos ismered ezt az érzést... de vigyázat: ez az állapot állandósulhat, ha nem teszünk ellene!

Melyikünk ne vágyna olyan praktikákra, melyekkel életerőssé válunk a külvilág kihívásaival szemben, melyek révén átjár az életenergia és életöröm, feltöltődünk lelkileg és közben a testünk is fiatalodik?  - túl szépen hangzik, hogy igaz legyen?! Pedig nem az!

Varázsütésre nem megy- valóban! De a tapasztalatom az, hogy a tudatosan átgondolt és szervezett élettel, a minket támogató szokásainkkal, s még néhány „trükkel” megvalósítható…

Nézzük, miről is van szó?

A 14 nap 7 vitalitástipp videósorozatban összeállítottam Neked azokat a rutinokat, amik nekem beváltak és beválnak nap mint nap:

* testünk megfiatalítására: életmódváltáson keresztül tenni az egészségünkért,
szokásaink felülvizsgálatára, melyek töltenek és mik azok, amik észrevétlenül viszik az energiáink,
önmagunkhoz való viszonyunk tudatosítására: elfogadással saját magunk barátai vagyunk, vagy folyamatos kritizálással, elégedetlen bántó hangnemmel gyengítjük magunk,
észrevenni a környezet erőforrásait: a természeti elemek, mint energiaforrások használata,
* régóta dédelgetett célok, tervek megvalósítására: önmagunk támogatása vagy elgáncsolása,
a kezdeti lendület megtartására/visszanyerésére: a motivációnk erősítésére.

De előre leszögezem: nem téríteni akarok. Nem a tuti megoldásokat kínálom. Csupán egy példát mutatok- ahányan vagyunk, mindenki másképp csinálja. Ezért ne engem kövess, vagy elutasíts, hanem találd meg azokat a módszereket, amik számodra működnek.

A videósorozat csupán egy lehetőség, hogy

kiLépj a mókuskerékből és figyelj magadra! Adj magadnak időt!

kiLépj a tunyulásból és vedd kézbe az életed!

kiLépj a pocsolyából, a negatív hangulatból, s kezdj el pici célok mentén haladni.

kiLépj a komfortos életből és merj elindulni a felé az élet felé, amire vágysz!

Hogy miről is beszélek? Nézd meg az első videót, és meglátod! Igazi vérpezsdítésben lesz részed! Ha kipróbálod… úgy, ahogy neked tetszik!

Egy dolgot maximálisan garantálok: itt vagyok és támogatlak!

Bizton állíthatom: Minden energiaszint kérdése, ha növeled az energiád, többre vagy képes, mint gondolnád!

Jövő héten találkozunk:

Csilla


Jakab Csilla coach és meseterapeuta vagyok.

A Pantarhei-coaching megalapítójaként hiszek abban, hogy az egyedüli biztos pont az életben zajló szüntelen változásban csak önmaga lehet az ember. Az a belső erő, érték, esszencia, mely sokszor magunk számára is rejtve marad, vagy feledésbe merül… Tenni kell érte, hogy feltárjuk, megismerjük, összhangba kerüljünk belső értékeinkkel és kibontakoztassuk a világban. Hiszek az erőltetés nélküli, örömteli változás, fejlődés megélésében, s ebben támogatom a hozzám fordulókat is. Kedvenc témáim a nőiesség megélése; termékenység, mint anyává válás, és mint kibontakozás; a párkapcsolati fejlődés; értékalapú gyermeknevelés; tudatos életszervezés; életcél-küldetés megtalálása; betegségek üzenete; önfejlesztés; önismeret.

Bátran elküldheted nekem a kérdéseid, tapasztalataid. Kíváncsian várom, hogy szuperálnak nálad a vitalitástippek, illetve örülök, ha megírod nekem a saját bevált praktikáid!
Tegyünk együtt önmagunkért és jövőnkért!
Tarts velem közösségi oldalamon is! 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Gyors vacsora vagy ebéd? Természetesen szezonális alapanyagokból!

Gyors vacsora vagy ebéd? Természetesen szezonális alapanyagokból!

Az idő mindig kevés, de 20 percet szánhatunk az egészséges, frissen készült ételre! Saláta, lepény, leves és egy desszert is jutott a végére ajánlónknak.
Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Ne nevess ki, bizonyára tájékozottabb vagy nálam. Azt hittem sokáig, hogy a Veganuár kifejezés egy, a média által kitalált frappáns elnevezés a diétás januári étkezésre. Míg ki nem derült számomra, hogy egy levédett kifejezés és egy mozgalom.
Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Naná, hogy télen is ehetünk friss salátát! Nem is egy növény kedveli a hűvös időt, ha van egy jó ablakpárkányod van teraszod, kertészkedj!
Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre a más gyerekekkel való összehasonlítás?

Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre más gyerekekkel való összehasonlítás?

Milyen hatással van a gyerekek önbizalmára, ha állandóan másokhoz hasonlítjuk őket? Ha szülőként te is feltetted már magadnak ezt a kérdést, ez a cikk segít megérteni, mit tehetsz gyermekeid egészséges önértékeléséért. - Szalai - Lászlók Kitti pszichopedagógus és tanulásban akadályozottak szakos mesterfokozatú gyógypedagógus, az AStOP – Auditív- Stresszt Oldó program szakértője, a ” Játszva olvass! ” megálmodója és megalkotója írása.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére